Hakkımızda

Uluç & Kartal Hukuk Bürosu, kurulduğu günden itibaren büyüyerek müvekkillerine doğru ve en hızlı çözümü sunan bir hukuk bürosu olarak kendi alanında önemli bir yer edinmeyi başarmıştır.

Our first office

Uluç & Kartal Hukuk Bürosu, başta Ankara, İzmir, Antalya, Gaziantep, Şanlıurfa ve Adana olmak üzere Türkiye'nin birçok ilinde birlikte çalıştığı danışman hukuk bürolarının yanında yurtdışında da Amerika Birleşik Devletleri, Hollanda, Birleşik Arap Emirlikleri, İran, Irak ve Lübnan gibi ülkelerde de çeşitli hukuk büroları ile işbirliği içerisindedir. Bu ve büromuz çalışanlarımızın titiz çalışmaları sayesinde de büromuz gerek yurt içi ve gerekse de yurt dışı menşeili müvekkillerine etkin ve hızlı bir biçimde hizmet verebilmektedir.

Müvekkillerimizin değişen ihtiyaçlarına cevap verebilmek ve işlemlerimizi etkin, doğru ve hızlı biçimde sonuçlandırabilmek amacı ile büromuz bünyesinde, konusunda deneyimli ve uzman avukatlardan oluşan; Danışmanlık Departmanı, Dava Departmanı ve İcra Departmanı olmak üzere 3 ana departman kurulmuştur. Büromuz bu sayede her zaman müvekkillerine etkin, doğru ve hızlı çözümler sunabilmektedir.